H410R5BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H410R5BYA
JLCPCB Part #
C1411683
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS