H4107RBZA
MFR.Part #
H4107RBZA
JLCPCB Part #
C3573778
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS