Y10731K50000T0L
MFR.Part #
Y10731K50000T0L
JLCPCB Part #
C1479715
Package
Plugin
Description
-50℃~+125℃ 1.5kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors