CPF0402B30K1E
MFR.Part #
CPF0402B30K1E
JLCPCB Part #
C4294994
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS