H4107RBYA
MFR.Part #
H4107RBYA
JLCPCB Part #
C1415322
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS