H810RFYA
MFR.Part #
H810RFYA
JLCPCB Part #
C1405282
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS