CRGV2512J2M2
MFR.Part #
CRGV2512J2M2
JLCPCB Part #
C4553697
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS