CRGV2512J6M2
MFR.Part #
CRGV2512J6M2
JLCPCB Part #
C4265783
Description
-55℃~+125℃ 1W 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS