CRGH2512J2M2
MFR.Part #
CRGH2512J2M2
JLCPCB Part #
C2148356
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS