CRGV2512J2M7
MFR.Part #
CRGV2512J2M7
JLCPCB Part #
C4257790
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS