CRGS2512J10M
MFR.Part #
CRGS2512J10M
JLCPCB Part #
C1722468
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 10MΩ 250V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS