CFR50J510R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR50J510R
JLCPCB Part #
C3429161
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 510Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS