CRGH2512J10M
MFR.Part #
CRGH2512J10M
JLCPCB Part #
C2148269
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS