RA73F2A88R7BTDF
MFR.Part #
RA73F2A88R7BTDF
JLCPCB Part #
C6636849
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS