CRGH2512F84K5
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F84K5
JLCPCB Part #
C4086465
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS