CRGV2512F845K
MFR.Part #
CRGV2512F845K
JLCPCB Part #
C3941523
Description
-55℃~+125℃ 1W 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS