CRGV2512F4M32
MFR.Part #
CRGV2512F4M32
JLCPCB Part #
C4166650
Description
-55℃~+125℃ 1W 4.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS