AC2512FK-074K02L
MFR.Part #
AC2512FK-074K02L
JLCPCB Part #
C2134698
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS