RN73C2A196KBTG
MFR.Part #
RN73C2A196KBTG
JLCPCB Part #
C3973177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS