CRGV2512F340K
MFR.Part #
CRGV2512F340K
JLCPCB Part #
C4008296
Description
-55℃~+125℃ 1W 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS