CRGV2512F140K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2512F140K
JLCPCB Part #
C3917115
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 140kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS