CRGV2512F348K
MFR.Part #
CRGV2512F348K
JLCPCB Part #
C4301789
Description
-55℃~+125℃ 1W 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS