HV733ATTE1373D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE1373D
JLCPCB Part #
C4301604
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS