HCF166J47RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HCF166J47RJ
Description
160W 47Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS