CRGV2512F196K
MFR.Part #
CRGV2512F196K
JLCPCB Part #
C3987453
Description
-55℃~+125℃ 196kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS