CRG0603F470R
MFR.Part #
CRG0603F470R
JLCPCB Part #
C2095817
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS