CRGV2512F191K
MFR.Part #
CRGV2512F191K
JLCPCB Part #
C3980564
Description
-55℃~+125℃ 191kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS