CRGV2512F169K
MFR.Part #
CRGV2512F169K
JLCPCB Part #
C4318688
Description
-55℃~+125℃ 169kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS