RQ73C2A280KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A280KBTD
JLCPCB Part #
C4131826
Description
-55℃~+155℃ 200mW 280kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS