CRGV2512F178K
MFR.Part #
CRGV2512F178K
JLCPCB Part #
C4193781
Description
-55℃~+125℃ 178kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS