CRGH2010F124K
MFR.Part #
CRGH2010F124K
JLCPCB Part #
C2147265
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS