CRGH1206J3M6
MFR.Part #
CRGH1206J3M6
JLCPCB Part #
C3940989
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS