CRGV2010F887K
MFR.Part #
CRGV2010F887K
JLCPCB Part #
C4226238
Description
-55℃~+125℃ 500mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS