RN73C2A64R9BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C2A64R9BTD
JLCPCB Part #
C4283365
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS