CPF0402B118RE
MFR.Part #
CPF0402B118RE
JLCPCB Part #
C4298189
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS