CRGV2010F845K
MFR.Part #
CRGV2010F845K
JLCPCB Part #
C3976615
Description
-55℃~+125℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS