3631B220ML
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3631B220ML
JLCPCB Part #
C1329881
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
2.3A 22uH 62mΩ ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS