CR2010-FX-5621ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2010-FX-5621ELF
JLCPCB Part #
C4176164
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS