CRGV2010F84K5
MFR.Part #
CRGV2010F84K5
JLCPCB Part #
C4084045
Description
-55℃~+125℃ 500mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS