CPF0603B21KE1
MFR.Part #
CPF0603B21KE1
JLCPCB Part #
C4222542
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS