CRGV2010F523K
MFR.Part #
CRGV2010F523K
JLCPCB Part #
C4217960
Description
-55℃~+125℃ 500mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS