CRGV2010F383K
MFR.Part #
CRGV2010F383K
JLCPCB Part #
C3914329
Description
-55℃~+125℃ 383kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS