CRGH1206J33K
MFR.Part #
CRGH1206J33K
JLCPCB Part #
C2102896
Description
-55℃~+155℃ 200V 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS