CRGV2010F3M16
MFR.Part #
CRGV2010F3M16
JLCPCB Part #
C4350942
Description
-55℃~+125℃ 3.16MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS