CRGV2010F2M15
MFR.Part #
CRGV2010F2M15
JLCPCB Part #
C4281598
Description
-55℃~+125℃ 2.15MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS