CRGV2010F3M32
MFR.Part #
CRGV2010F3M32
JLCPCB Part #
C4029422
Description
-55℃~+125℃ 3.32MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS