RM20F23R7CT
MFR.Part #
RM20F23R7CT
JLCPCB Part #
C4056555
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS