CRGV2010F3M09
MFR.Part #
CRGV2010F3M09
JLCPCB Part #
C4270185
Description
-55℃~+125℃ 3.09MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS