CRGV2010F280K
MFR.Part #
CRGV2010F280K
JLCPCB Part #
C4097720
Description
-55℃~+125℃ 280kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS