CRGV2010F200K
MFR.Part #
CRGV2010F200K
JLCPCB Part #
C4145509
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS